צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

השילוב האהוב על העולם

כשאתה חווה את מגוון כלי האוטומציה האדפטיביים שלה, קל לראות מדוע ה- S-Series הוא הקומביט האהוב ביותר בעולם, עם מכירות רבות יותר מכל דגם אחר. פשוט להתקנה, הם מבטיחים שהפרודוקטיביות של כל מפעיל טובה כמו המפעילה הטובה ביותר.

לסדרה S לחץ על התמונה

סדרה  S

סדרה 9000 של קומביין התחמיץ העלתה את הרף לקטיף עשבים איכותיים - סיפור הצלחה אמיתי מאז היום הראשון.השאיפה שלנו לעזור לך לייצר תחמיץ באיכות גבוהה יותר ביעילות רבה יותר - אנו מציגים לך את סדרת 9000! ביצועים טהורים.

 

קומביין תחמיץ

קומביין התבואות של סדרת 8000 החדשה. ביצועי מכות עולמיים בששה תחומי מפתח: יעילות כוח, איכות מספוא, נוחות, אמינות, מתיחה ויעילות עלות. זה היה אתגר עצום. אבל אנו מאמינים שנמסרנו

קומביין תבואות

סדרת W לא רק מגדילה את התפוקה והיעילות שלך, אלא גם מעניקה לך תבואה וקש באיכות טובה יותר. סדרת W מספקת את אותו ההפרדה או אותו פעיל יותר מאשר מרבית התופים המשולבים בתחרות. זו הסיבה שאין צורך בכיתת הכוח הזו ללכת על קונספט קומבינציה רב תופים ולעשות כל פשרה על איכות קש ודגן או צריכת דלק. סדרת ה- W יכולה לעשות הכל! בעונה הבאה הקפד להפיק את המיטב מהיבול שלך, אפילו בתנאים הקשים ביותר - על ידי הפיכתה לעונת W-Series.

סדרה W

בסל הקניות יש 0 מוצרים

סה”כ:
0.00 ₪

המשך הזמנה