צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

נכתב בתאריך: 12-08-2020

ערכי הליבה שלנו מגדירים אותנו. הם מאחדים אותנו ומבדילים אותנו מהמתחרים.

המחויבות שלנו לערכי ליבה אלה אינה אופציונלית ולעולם לא מנופפת.

העולם והעסק שלנו משתנים. ערכי הליבה שלנו נשארים.

האופן בו אנו מנהלים עסקים הוא קריטי להמשך ההצלחה שלנו. ה"איך "מיוצג על ידי ערכי הליבה שלנו של יושרה, איכות, מחויבות וחדשנות. אתה רואה את ה"איך "אצל האנשים, המוצרים והתהליכים שלנו. אתה מכיר בכך כיצד אנו מפעילים כל עסק, כל יום, ובאופן בו אנו מתייחסים לעובדים, לקוחות, ספקים, עוסקים ובעלי עניין אחרים.

 

יושרה

יושר פירושו לומר את האמת, לשמור על המילה שלנו ולהתייחס לאחרים בהגינות ובכבוד. זה מודגם באמצעות מערכות יחסים כנות, החלטות השוקלות את האינטרסים המאוזנים של בעלי העניין, ומחויבות ללא עוררין להתנהגות אתית ומשפטית. יושרה היא אחד הנכסים היקרים ביותר שלנו. אסור להתפשר עליו.

חדשנות

חדשנות פירושה המצאה, תכנון ופיתוח של מוצרים ושירותים פורצי דרך שיש להם משיכה גבוהה בשוק ומחזקים את העדפת הלקוחות למותג ג'ון דיר. חדשנות מרחיבה את השימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר לביסוס תהליכי ייצור ברמה העולמית ויישום הכלים והפרקטיקות המתקדמות ביותר בטכנולוגיית המידע ברחבי החברה.

 

איכות

איכות אמצעים לספק ערך ללקוחות, לעובדים, לבעלי מניות ואחרים. האיכות מוצגת במובנים רבים - על ידי מכירת ותמיכה במוצרים ושירותים המשמחים את הלקוחות, הקמת סביבת עבודה בה עובדים משגשגים, מתן תוצאות כספיות העונות על ציפיות המשקיעים, ושמירה על קשרים אמיתיים לטובת בעלי העניין שלנו.

מְחוּיָבוּת

מחויבות פירושה לעשות כמיטב יכולתנו לעמוד בציפיות בעלי העניין באופן צפוי ועקבי לאורך זמן. אנו מכירים בכך שללקוחות שלנו, כמו גם לעובדים ומשקיעים, יש אפשרויות רבות בבחירת חברה שאליה יש לשייך. יש לראות את ההזדמנות שלנו לשרת כפריבילגיה שאין מובן מאליו.

 


כתבות
אודות החברה
כאן תהיה תת כותרת
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי נולום ארווס סאפיאן

בסל הקניות יש 0 מוצרים

סה”כ:
0.00 ₪

המשך הזמנה