צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

טרקטורים מג'ון דיר - המומחים למגוון רחב של משימות

לכל דגמי ג'ון דיר יש אחד משותף: ביצועי שיא. טרקטור קטן שיכול לעבוד בסביבות עבודה רבות ושונות - בחקלאות, כטרקטור עירוני, או בשרות לגידול בעלי חיים. 

אין עבודה גדולה מדי לטרקטור מיני של ג'ון דיר.

 

טרקטורים סדרה 3

שילוב מוצלח של טכנולוגיה מתקדמת, תכנון קפדני ומותאם מעמיד את הטרקטורים הקומפקטיים שבסדרה 4  כמובילים בהתאמתם לשימוש במשק הפרטי וכטרקטור הטוב שקיים לביצוע משימות ברשויות אזוריות ומקומיות ומפעלים גדולים.

 

טרקטורים סדרה 4

מנעד רחב של דגמים מובילים ודיגמי משנה מבטיחים אפשרויות בחירה והתאמה לכל צורך. בין שאלו גידולי שורה, גידולי שדה, מטעים, כרמים, חממות, בנוסף לאפשרויות להתקין מעמיס קדמי מותאם למשק חקלאי ועבודות שדה, וזרועות ומעביר כח (PTO) קדמיים המאפשר הפעלת ציוד ייעודי.

לסל האפשרויות של הטרקטורים מסידרה 5 ניתן להתאים סביבת מפעיל אופטימלית. תא סגור עם רמות גימור שונות והתאמה לעבודה עם מעמיס קדמי, תא מפעיל פתוח עם קשת התהפכות מתכווננת.

 

טרקטורים סדרה 5

תכנון מדוקדק, מדידת ביצועים והכרת מגוון השימושים הנדרשים הביאה את הטרקטורים הקומפקטים מסדרה 6 ליכולות וביצועים של טקרטורים כבדים מבלי לפגוע ביתרונות הבסיסים של סדרה 6 ע"י התאמת מרחק סרנים, מנועים רבי עוצמה ומגוון ממסרות לידי שלמות ויעילות.

טרקטורים סדרה 6

 

מבנה ייחודי של תא המפעיל, מכסה המנוע והשמשות הפנורמיות בסדרה 7 מבטיחים את שליטת המפעיל בכל הקורה בסביבתו. היחס האופטימלי שבין משקל הטרקטור והספק המנוע מבטיחים יעילות וביצועים מהטובים שיש, מבלי לפגוע בנגישות, מנעד אפשרויות השימוש ונוחיות המפעיל.

טרקטורים סדרה 7

יכולות גבוהות בביצוע עבודות קשות ומורכבות ושילוב אפשרויות תובלה בדרכים מציבות את הטרקטורים מסדרה 8 כמובילה בתחומה, כל זאת בשילוב תא מפעיל מתקדם ומערכות ניהול, ניהוג ובקרה מבטיחות את הביצועים הטובים ביותר הקיימים. בטרקטורים מסדרה 8 ניתן להזמין טרקטורים עם מערכות נסיעה מתקדמות ושילוב 2 או אף 4 

זחלים להתאמה לסוגי עיבודים וקרקע שונים.

טרקטורים סדרה 8

בסל הקניות יש 0 מוצרים

סה”כ:
0.00 ₪

המשך הזמנה