צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מרכז התפעול של ג'ון דיר הוא הפורטל החקלאי שבחרת לאיסוף ולהמחשת מידע אגרונומי ומכונות. מראה לך את כל המידע החיוני במבט חטוף, זה עוזר לך לקבל החלטות מבוססות עובדות במהירות ובקלות. מרכז התפעול מחבר אותך למחשבים שלך ולשדות שלך ממיקום מרכזי אחד. זה גם מאפשר לך להחליף מידע בצורה חלקה עם סוחר ג'ון דיר שלך, הקבלנים שלך או שותפים מהימנים אחרים.

 

ניהול משק חקלאי מקוון

בעזרת נתוני חיישנים בזמן אמת ותיעוד ספציפי לאתר אתה מקבל תובנות חשובות לקבלת החלטות מבוססות עובדות וליצירת מרשמים מדויקים למשימות השדה הבאות שלך. מה שכן, אתה חוסך באותו משאב יקר מכל: הזמן שלך. חקלאות ספציפית לאתר מאפשרת לך לשלוט ולתקצב את העלויות שלך בצורה מדויקת יותר, להפחית בעלויות דשן, זריעה וכימיקלים.

 

חקלאות מדויקת

ג'ון דיר מציעים מגוון שלם של מערכות הדרכה משולבות, מבקרה ידנית פשוטה ועד אוטומטית מלאה. אם שלכם הוא צי מעורב, אנו מציעים גם פתרונות למותגים אחרים כך שתוכלו עדיין ליהנות מהיתרונות של הנחיות ג'ון דיר ואוטומציה של מכונות.

 

הכוונה ואוטומציה של מכונות

חקלאות דיוק מתחילה כאן. מקלטים ותצוגה של ג'ון דיר מספקים את תשתית החומרה כדי לנצל את מלוא החקלאות המודרנית ולהקים את העסק שלך להצלחה רבה יותר.

 

מקלטים ומסכים

בסל הקניות יש 0 מוצרים

סה”כ:
0.00 ₪

המשך הזמנה