צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ
מקצרה בתכנון אופטימאלי לצרכי החקלאי
לאור דרישתם של מגדלים וחקלאים רבים נוספים, פיתחה חברת ג'ון דיר המובילה בתחום את מקצרת W170. מקצרה זו נמצאת בטווח שבין שני דגמי המקצרות הנוספים מבית ג'ון דיר– הדגם הבסיסי של W155 ודגם .W235.
עוצמתית ושומרת על הקרקע והזרעים: מזרעה בביצועים מקסימליים
בעבודה חקלאית איכותית נדרש שילוב של עוצמה ועדינות, ואלו בדיוק המאפיינים של מזרעה מתקדמת בקנה מידה גדול הנקראת 1895 No-Till Air Seeder מבית ג'ון דיר.
מגיעים עד אליכם הביתה או לשדה: חלקי חילוף לציוד חקלאי
כשמדובר על מיכון חקלאי כבד, ידוע שלכלים של ג'ון דיר אין מתחרים. השילוב שבין עוצמה וחוסן אדיר, לעדינות ודיוק מרביים, יוצר מכונות מושלמות לעבודות השדה.
כלים חקלאים איכותיים
בהתאמת כלים חקלאים יש חשיבות עצומה. מחמת העובדה שהכלים הללו נועדו למלא תפקידים חשובים ביותר.
מערכות כוח חקלאות
עבודה חקלאית דורשת הרבה עוצמה ואנרגיות. לשם כך אתם צריכים אתכם מכשור כבד איכותי ומתקדם. כזה שמסוגל להתמודד עם כל אתגר
חשיבות הטרקטורים לחקלאות ישראלית
למה טרקטורים מהווים חלק בלתי נפרד מעולם החקלאות בישראל ובעולם.
טרקטורים יד 2 לכל ענף בתעשייה
טרקטורים מתאימים לכל ענף בתעשייה הישראלית והכלל עולמית, וניתן לייעל אותם לכל דבר החל מחקלאות ועד בנייה. אך כמו כל כלי וציוד מסיבי, הם גם עולים בהתאם, ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות טרקטור חדש ישר מהניילון. בדיוק בשביל זה חברת ג'ון דיר מציעה פתרון הו
כלים חקלאיים למשק ישראלי
כלים חקלאיים זה מושג רחב של כלים המיועדים למשקים חקלאיים בארץ ובעולם, הכוללים בתוכם טרקטורים, קומביינים, מרססים ועוד. כל אחד מהכלים מתאים לכל סוג תבואה, בין אם זו חיטה, פירות וירקות ומותאמים למשקים שונים בכל רחבי העולם.
הכירו את מערכת הניהול החדשה JD LINK מבית היוצר של ג'ון דיר
ג'ון דיר מנגישה ללקוחותיה מערכת ניהול חדשה בשם JD Link , כל פעילות הכלים תנוהל תחת פלטפורמה אחת. מדובר במערכת המשלבת טכנולוגית חיבור מרחוק – פלטפורמה אשר ממנה ניתן לנהל את כלי העבודה תוך שימוש באמצעים החדשניים ביותר בשטח באמצעות המכשירים החכמים: סמארטפו

בסל הקניות יש 0 מוצרים

סה”כ:
0.00 ₪

המשך הזמנה